59. PLEBISCYT SPORTOWY Wybieramy najlepszych i najpopularniejszych sportowców, juniorów, trenerów i drużyny

opublikowano 17 listopada 2018 10:26 przez

Nominuj sportowca, trenera i drużynę do nagrody w wielkim Plebiscycie Sportowym Nowin. Zgłoś do nagrody juniora – dziecko, które przejawia sportowy talent i odnosi pierwsze sukcesy. Laureaci zostaną wybrani w głosowaniu Czytelników, a osobno najlepszych sportowców na Podkarpaciu nagrodzi kapituła. Na zwycięzców czekają nagrody.
Plebiscyt sportowy Nowin to najstarszy i najbardziej prestiżowy ranking podkarpackich sportowców. Tegoroczna 59. edycja naszej akcji jest prowadzona pod honorowym patronatem Władysława Ortyla, Marszałka Województwa Podkarpackiego, Ewy Leniart, Wojewody Podkarpackiego oraz Tadeusza Ferenca, Prezydenta Miasta Rzeszowa, Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej PZPN, Podkarpackiej Federacji Sportu PFS oraz Ludowych Zespołów Sportowych LZS. Podobnie jak w ubiegłym roku najpopularniejszych sportowców osobno w Rzeszowie i każdym powiecie wybiorą kibice – Czytelnicy i internauci. Najlepszych sportowców wybierze Kapituła złożona z dziennikarzy sportowych, ludzi sportu i samorządowców.
Kandydatów do tytułu Sportowca, Trenera i Drużyny Roku można zgłaszać wypełniając formularz w internecie. Wszystkie szczegóły znajdziecie państwo TUTAJ

źródło: nowiny24.pl