Dariusz Bernacki w cyklu ,,Pytania do.. ”

opublikowano 12 marca 2019 07:48 przez

Pytanie 1.
Pierwsze wspomnienia z Czarnymi to oczywiście mecze pierwszej drużyny przy pełnych trybunach i możliwość podawania piłek. Oczywiście doping kibiców i cała atmosfera oraz otoczka tego święta.
Pytanie 2.
Wszystkie mecze derbowe począwszy od meczy z Naftą Jasło Karpatami Stalą Sanok, ale prawdę powiedziawszy każdy mecz wywoływał adrenalinę. Dla mnie chyba mecz pucharowy z Karpatami który zakończył się karnymi i naszym zwycięstwem.
Pytanie 3.
Zawodników z którymi miałem możliwość przebywania chyba wszystkich każdy miał jakieś wady i zalety. Myślę że chciałbym wyróżnić Sławka Kwieka i powiem tak to bramkarz z wszystkich klubów jakich byłem o największym potencjale i pozytywnym charakterze. Trener mam kilku faworytów ale dużo zawdzięczam trenerowi Markowi Budnikowi gdyż dał mi szanse zaistnienia w pierwszym zespole Czarnych Jasło.
Pytanie 4.
Zabawne historie wiele ale to przede wszystkim sytuacje które miały miejsce po meczach wygranych, żeby były wyniki bardzo ważna jest też atmosfera.
Pytanie 5.
Mecz pucharowy z Karpatami mecz pieczętujący awans z Iglopolem Dębica.
Pytanie 6.
Przede wszystkim tradycje rodzinne grali ty dziadek tato a mój wujek Edward Nazgowicz też mnie trenował.
Pytanie 7.
Dla mnie najważniejszą rzeczą o której mówi się od wielu lat to kameralny ładny nowoczesny stadion na dwa tysiące kibiców. Jestem przekonany że budowa boiska ze sztuczną nawierzchnią to super inwestycja tylko nie w tym miejscu. Taki obiekt powinien być na rafinerii gdzie jest dużo miejsca i tyle w temacie. Nie może być tak że w Jaśle robimy wszystko tak żeby wszystkich zadowolić nikogo nie obrazić.
Pytanie 8.
Zawodników wielu z tego pierwszego okresu z Izolatora Boguchwała na szczególną uwagę zasługuje Grzegorz Żebrakowski potem Mariusz Rop a z ostatniego okresu Damian Wolański obecnie gracz Rzemieślnika Pilzno.
Pytanie 9.
Czy uważasz, że trener Brzęczek powinien zagrać z Austrią trzema napastnikami?
Na dwóch Lewandowski i podwieszony Piątek