Podziękowania dla firmy HABYS

opublikowano 15 grudnia 2018 11:32 przez

Zarząd Jasielskiego Klubu Sportowego Czarni 1910 Jasło składa gorące Podziękowania firmie HABYS Sp. z o.o. za za przekazanie na potrzeby Naszego klubu profesjonalnego stołu do masażu sportowego wraz z wyposażeniem. Dzięki temu nasi zawodnicy mogli po raz pierwszy w historii klubu korzystać z masażu rehabilitacyjnego i sportowego w rundzie jesiennej na profesjonalnym sprzęcie Waszej firmy.

Habys; polska firma rodzinna z Jasła produkująca profesjonalne stoły do masażu. Właścicielami Firmy są Magdalena i Emil Kędrek, którzy poprzez swoją pasję do masażu w 1997 roku skonstruowali „pierwszy składany stół do masażu” tym samym dając impuls do rozwoju firmy, która obecnie jest liderem branżowym w Polsce.
Dzięki marzeniom, intensywnej, ciężkiej pracy i pomocnym ludziom, udało się Firmie Habys po raz pierwszy publicznie zaprezentować swoje produkty. Miało to miejsce w maju 1998 roku podczas Festiwalu Wróżb i Niezwykłości w Krakowie, gdzie zostali bardzo pozytywnie przyjęci. Po Festiwalu pojawiły się pierwsze duże zamówienia i działalność Firmy zaczęła nabierać tempa.
Od 1997 roku zaprojektowanych zostało dziesiątki modeli, a wyprodukowanych i sprzedanych dziesiątki tysięcy stołów do masażu. Za każdym razem, gdy powstaje kolejny stół, właściciele Firmy i jej pracownicy czują się jakby był tworzony ten „pierwszy”, jakby robili go dla siebie, wkładając w to, co robią całe serce. Od samego początku działalności, misją właścicieli Firmy i pracowników jest dostarczanie profesjonalistom, możliwie najwyższej jakości narzędzi pracy – profesjonalnych stołów do masażu. Zarząd Klubu , zawodnicy JKS Czarni 1910 Jasło  z całą odpowiedzialnością polecają wyroby firmy HABYS.

Habys Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 1,
38-200 Jasło

fax: +48 13 44 58 350
e-mail: biuro@habys.pl