Podziękowania Zarządu dla firmy MARBET

opublikowano 30 maja 2017 21:32 przez

Zarząd klubu JKS Czarni 1910 Jasło pragnie złożyć serdeczne podziękowania dla firmy Marbet za wspieranie Naszego Klubu.

Firma Marbet powstała w 1939 roku i jest podmiotem gospodarczym działającym w sektorze budowlanym. Jako jedna z nielicznych firm o takim profilu działalności, mimo wielu przemian gospodarczych jest w 100% kapitałem polskim i zarządzana rodzinnie.
Z wielką starannością firma budowała wizerunek, stale wdrażając na rynek nowe technologie, inwestując w nowoczesny sprzęt transportowy itp.

Produkcję betonu firma rozpoczęła w roku 1999 w Brzostku i w 2002 roku został utworzony oddział w Strzegocicach. Odbywa się ona na dwóch węzłach betoniarskich: renomowanej niemieckiej firmy WIGERT oraz polskiej firmy ZREMB. Cykl produkcji odbywa się automatycznie, sterowany komputerowo i kończy się wydrukiem składu mieszanki betonu zapisanym na dokumencie WZ.

Dodatkowym profilem działalności jest produkcja prefabrykatów betonowych. Firma posiada również dwie linie technologiczne: do produkcji pustaków ściennych (żużlowych, betonowych, keramzytowych)
i skomputeryzową linię do produkcji galanterii brukowej. Firmowe samochody samorozładowcze dostarczają zamówiony materiał do klientów.

Od momentu powstania firmy priorytetem działalności firmy jest najwyższa jakość oferowanych wyrobów i usług. Firma pracuje szybko, dokładnie i zgodnie z obowiązującymi normami w tym zakresie. Stosuje tylko najlepsze materiały posiadające aktualne dopuszczenia do produkcji i świadectwa jakości, które ponadto podlegają dodatkowej wewnętrznej kontroli.
Posiadanie własnego taboru samochodów ciężarowych również o przeznaczeniu specjalistycznym, umożliwia niezależność, ciągłość i terminowość dostaw materiałów na budowę. Przy udziale firmy powstało wiele inwestycji mieszkaniowych i przemysłowych.

Wdrożony i stosowany System Zarządzania Jakością zgodny z normą ISO, oraz otrzymany certyfikat „Przedsiębiorstwo Fair Play” 2009 przyczynił się do tego, że firma jest postrzegana przez klientów jako partner rzetelny, godny zaufania, działający profesjonalnie.

Kontakt z firmą Marbet:

WWW.MARBET-BRZOSTEK.PL

Siedziba główna:
ul. Adama Mickiewicza 11
39-230 Brzostek
woj. podkarpackie
tel. 14 – 68 30 900
fax. 14 – 68 13 902
e-mail: marbet@op.pl