Przegrana w meczu I kolejki ligi okręgowej- Start Rymanów 4:2 JKS Czarni 1910 Jasło

opublikowano 12 sierpnia 2017 19:18 przez

Nie udała się inauguracja nowego sezonu 2017/2018 w wykonaniu Czarnych Jasło. Drużyna Tomasza Maczugi musiała uznać wyższość beniaminka rozgrywek. W pierwszej połowie meczu Czarni nie wykorzystali dwóch stuprocentowych okazji. Pierwszą nie wykorzystał debiutujący w biało-czarnych barwach Hubert Wiśniowski, który będąc sam na sam z bramkarzem nie zdołał umieścić piłki w siatce. Drugą wyśmienitą okazję, również mając przed sobą tylko bramkarza gospodarzy nie wykorzystał Damian Kulig. Pierwszą połowę Czarni przegrywają 1:0.
Druga połowa zaczęła się od mocnego uderzenia naszej drużyny. Wyrównującą bramkę zdobył Jakub Frączek. Kilka minut później było już 1:2 dla Czarnych. Bramkę po błędzie bramkarza zdobył Bartosz Szopa. Wydawało się że po szybko zdobytych bramkach nic już nie odbierze Czarnym Jasło zwycięstwa, tym bardziej że była okazja na strzelenie kolejnej bramki. Prowadzenie uśpiło jasielskich piłkarzy. Gospodarze zaczęli odważniej atakować i po błędach całego zespołu zdobyli trzy bramki. Na koniec należy podkreślić bardzo dobrą postawę naszego bramkarza Damiana Niemczyńskiego, który swoimi interwencjami uchronił Czarnych przed przegraną znacznie większą różnicą bramek.

Start Rymanów – JKS Czarni 1910 Jasło 4:2 (1:0)

Czarni Jasło: Niemczyński- Borowiec, Dziobek, Dziedzic, Munia – Wiśniowski, Wyderka (80′ Musiał), Szopa, Stelmach (57′ Pałucki), Frączek – Kulig