IV liga podkarpacka, sezon 2016/2017

Poz   Klub M Z R P Gole+/- Pkt
1 Wólczanka Wólka Pełkińska 34 27 6 1 105:2580 87
2 Izolator Boguchwała 34 22 5 7 80:3941 71
3 Sokół Sieniawa 34 21 4 9 65:3530 67
4 Piast Tuczempy 34 15 11 8 50:3614 56
5 Sokół Nisko 34 16 6 12 40:48-8 54
6 Polonia Przemyśl 34 15 7 12 56:3818 52
7 KS Wiązownica 34 13 12 9 42:402 51
8 Rzemieślnik Pilzno 34 12 13 9 64:5113 49
9 Igloopol Dębica 34 15 4 15 44:48-4 49
10 LKS Pisarowce 34 15 4 15 34:39-5 49
11 Głogovia Głogów Małopolski 34 14 6 14 45:55-10 48
12 Wisłok Wiśniowa 34 13 7 14 51:465 46
13 Błękitni Ropczyce 34 12 7 15 41:47-6 43
14 Orzeł Przeworsk 34 11 7 16 47:470 40
15 Stal Gorzyce 34 11 5 18 43:58-15 38
16 JKS Czarni 1910 Jasło 34 8 6 20 37:72-35 30
17 Stal Nowa Dęba 34 4 10 20 39:82-43 22
18 Start Pruchnik 34 1 2 31 24:101-77 5

Terminarz 4 ligi podkarpackiej 2016/2017 (runda jesienna):

1. kolejka – 6/7 sierpnia
Wólczanka Wólka Pełkińska – Błękitni Ropczyce
Wisłok Wiśniowa – KS Wiązownica
Czarni Jasło – Piast Tuczempy
Stal Nowa Dęba – Głogovia Głogów Małopolski
Stal Gorzyce – Izolator Boguchwała
Sokół Sieniawa – Igloopol Dębica
LKS Pisarowce – Start Pruchnik
Rzemieślnik Pilzno – Orzeł Przeworsk
Polonia Przemyśl – Sokół Nisko

2. kolejka – 13/14 sierpnia
Błękitni Ropczyce – Sokół Nisko
Orzeł Przeworsk – Polonia Przemyśl
Igloopol Dębica – LKS Pisarowce
Izolator Boguchwała – Sokół Sieniawa
Głogovia Głogów Małopolski – Stal Gorzyce
Piast Tuczempy – Stal Nowa Dęba
KS Wiązownica – Czarni Jasło
Wólczanka Wólka Pełkińska – Wisłok Wiśniowa
Rzemieślnik Pilzno – Start Pruchnik

3. kolejka – 20/21 sierpnia
Wisłok Wiśniowa – Błękitni Ropczyce
Czarni Jasło – Wólczanka Wólka Pełkińska
Stal Nowa Dęba – KS Wiązownica
Stal Gorzyce – Piast Tuczempy
Sokół Sieniawa – Głogovia Głogów Małopolski
LKS Pisarowce – Izolator Boguchwała
Rzemieślnik Pilzno – Igloopol Dębica
Polonia Przemyśl – Start Pruchnik
Sokół Nisko – Orzeł Przeworsk

4. kolejka – 27/28 sierpnia
Błękitni Ropczyce – Orzeł Przeworsk
Start Pruchnik – Sokół Nisko
Igloopol Dębica – Polonia Przemyśl
Izolator Boguchwała – Rzemieślnik Pilzno
Głogovia Głogów Małopolski – LKS Pisarowce
Piast Tuczempy – Sokół Sieniawa
KS Wiązownica – Stal Gorzyce
Wólczanka Wólka Pełkińska – Stal Nowa Dęba
Wisłok Wiśniowa – Czarni Jasło

5. kolejka – 31 sierpnia
Czarni Jasło – Błękitni Ropczyce
Stal Nowa Dęba – Wisłok Wiśniowa
Stal Gorzyce – Wólczanka Wólka Pełkińska
Sokół Sieniawa – KS Wiązownica
LKS Pisarowce – Piast Tuczempy
Rzemieślnik Pilzno – Głogovia Głogów Małopolski
Polonia Przemyśl – Izolator Boguchwała
Sokół Nisko – Igloopol Dębica
Orzeł Przeworsk – Start Pruchnik

6. kolejka – 3/4 września
Błękitni Ropczyce – Start Pruchnik
Igloopol Dębica – Orzeł Przeworsk
Izolator Boguchwała – Sokół Nisko
Głogovia Głogów Małopolski – Polonia Przemyśl
Piast Tuczempy – Rzemieślnik Pilzno
KS Wiązownica – LKS Pisarowce
Wólczanka Wólka Pełkińska – Sokół Sieniawa
Wisłok Wiśniowa – Stal Gorzyce
Czarni Jasło – Stal Nowa Dęba

7. kolejka – 10/11 września
Stal Nowa Dęba – Błękitni Ropczyce
Stal Gorzyce – Czarni Jasło
Sokół Sieniawa – Wisłok Wiśniowa
LKS Pisarowce – Wólczanka Wólka Pełkińska
Rzemieślnik Pilzno – KS Wiązownica
Polonia Przemyśl – Piast Tuczempy
Sokół Nisko – Głogovia Głogów Małopolski
Orzeł Przeworsk – Izolator Boguchwała
Start Pruchnik – Igloopol Dębica

8. kolejka – 14 września
Błękitni Ropczyce – Igloopol Dębica
Izolator Boguchwała – Start Pruchnik
Głogovia Głogów Małopolski – Orzeł Przeworsk
Piast Tuczempy – Sokół Nisko
KS Wiązownica – Polonia Przemyśl
Wólczanka Wólka Pełkińska – Rzemieślnik Pilzno
Wisłok Wiśniowa – LKS Pisarowce
Czarni Jasło – Sokół Sieniawa
Stal Nowa Dęba – Stal Gorzyce

9. kolejka – 17/18 września
Stal Gorzyce – Błękitni Ropczyce
Sokół Sieniawa – Stal Nowa Dęba
LKS Pisarowce – Czarni Jasło
Rzemieślnik Pilzno – Wisłok Wiśniowa
Polonia Przemyśl – Wólczanka Wólka Pełkińska
Sokół Nisko – KS Wiązownica
Orzeł Przeworsk – Piast Tuczempy
Start Pruchnik – Głogovia Głogów Małopolski
Igloopol Dębica – Izolator Boguchwała

10. kolejka – 24/25 września
Błękitni Ropczyce – Izolator Boguchwała
Głogovia Głogów Małopolski – Igloopol Dębica
Piast Tuczempy – Start Pruchnik
KS Wiązownica – Orzeł Przeworsk
Wólczanka Wólka Pełkińska – Sokół Nisko
Wisłok Wiśniowa – Polonia Przemyśl
Czarni Jasło – Rzemieślnik Pilzno
Stal Nowa Dęba – LKS Pisarowce
Stal Gorzyce – Sokół Sieniawa

11. kolejka – 1/2 października
Sokół Sieniawa – Błękitni Ropczyce
LKS Pisarowce – Stal Gorzyce
Rzemieślnik Pilzno – Stal Nowa Dęba
Polonia Przemyśl – Czarni Jasło
Sokół Nisko – Wisłok Wiśniowa
Orzeł Przeworsk – Wólczanka Wólka Pełkińska
Start Pruchnik – KS Wiązownica
Igloopol Dębica – Piast Tuczempy
Izolator Boguchwała – Głogovia Głogów Małopolski

12. kolejka – 8/9 października
Błękitni Ropczyce – Głogovia Głogów Małopolski
Piast Tuczempy – Izolator Boguchwała
KS Wiązownica – Igloopol Dębica
Wólczanka Wólka Pełkińska – Start Pruchnik
Wisłok Wiśniowa – Orzeł Przeworsk
Czarni Jasło – Sokół Nisko
Stal Nowa Dęba – Polonia Przemyśl
Stal Gorzyce – Rzemieślnik Pilzno
Sokół Sieniawa – LKS Pisarowce

13. kolejka – 15/16 października
LKS Pisarowce – Błękitni Ropczyce
Rzemieślnik Pilzno – Sokół Sieniawa
Polonia Przemyśl – Stal Gorzyce
Sokół Nisko – Stal Nowa Dęba
Orzeł Przeworsk – Czarni Jasło
Start Pruchnik – Wisłok Wiśniowa
Igloopol Dębica – Wólczanka Wólka Pełkińska
Izolator Boguchwała – KS Wiązownica
Głogovia Głogów Małopolski – Piast Tuczempy

14. kolejka – 22/23 października
Błękitni Ropczyce – Piast Tuczempy
KS Wiązownica – Głogovia Głogów Małopolski
Wólczanka Wólka Pełkińska – Izolator Boguchwała
Wisłok Wiśniowa – Igloopol Dębica
Czarni Jasło – Start Pruchnik
Stal Nowa Dęba – Orzeł Przeworsk
Stal Gorzyce – Sokół Nisko
Sokół Sieniawa – Polonia Przemyśl
LKS Pisarowce – Rzemieślnik Pilzno

15. kolejka – 29/30 października
Rzemieślnik Pilzno – Błękitni Ropczyce
Polonia Przemyśl – LKS Pisarowce
Sokół Nisko – Sokół Sieniawa
Orzeł Przeworsk – Stal Gorzyce
Start Pruchnik – Stal Nowa Dęba
Igloopol Dębica – Czarni Jasło
Izolator Boguchwała – Wisłok Wiśniowa
Głogovia Głogów Małopolski – Wólczanka Wólka Pełkińska
Piast Tuczempy – KS Wiązownica

16. kolejka – 5/6 listopada
Błękitni Ropczyce – KS Wiązownica
Wólczanka Wólka Pełkińska – Piast Tuczempy
Wisłok Wiśniowa – Głogovia Głogów Małopolski
Czarni Jasło – Izolator Boguchwała
Stal Nowa Dęba – Igloopol Dębica
Stal Gorzyce – Start Pruchnik
Sokół Sieniawa – Orzeł Przeworsk
LKS Pisarowce – Sokół Nisko
Rzemieślnik Pilzno – Polonia Przemyśl

17. kolejka – 12/13 listopada
Polonia Przemyśl – Błękitni Ropczyce
Sokół Nisko – Rzemieślnik Pilzno
Orzeł Przeworsk – LKS Pisarowce
Start Pruchnik – Sokół Sieniawa
Igloopol Dębica – Stal Gorzyce
Izolator Boguchwała – Stal Nowa Dęba
Głogovia Głogów Małopolski – Czarni Jasło
Piast Tuczempy – Wisłok Wiśniowa
KS Wiązownica – Wólczanka Wólka Pełkińska