Spotkanie z Panem Burmistrzem Ryszardem Pabianem

opublikowano 13 kwietnia 2018 06:32 przez

W dniu 12.04.2018 w Urzędzie Miasta, miało miejsce spotkanie przedstawicieli Jasielskiego Klubu Sportowego z Burmistrzem Miasta Jasła, Panem Ryszardem Pabianem.
Uczestniczący w spotkaniu Marek Żygłowicz – reprezentujący Zawodników, Łukasz Nigborowicz reprezentujący kibiców oraz Przemysław Roś – reprezentujący Zarząd, podziękowali Burmistrzowi za dotychczasową pomoc oraz zadeklarowali dalszą pracę zarówno na płaszczyźnie sportowej jak i organizacyjnej. Następnie zaprezentowano dotychczasowe działania w zakresie m.in. komunikacji, sponsoringu, marketingu oraz organizacji dnia meczowego które to powoli staje się rzeczywistym świętem sportu wśród lokalnej społeczności. Burmistrz docenił zwłaszcza, akcję KLUB100 o której jak sam stwierdził nawet w jasielskim Magistracie jest głośno. Dla obecnych na spotkaniu, była to kolejna motywacja do ciągłego rozszerzenia tego programu oraz potwierdzenia, że prawdziwym – realnym sponsorem Klubu jesteśmy My – Kibice !
Na koniec spotkania, Ryszard Pabian, otrzymał pamiątkową koszulkę oraz w ramach podziękowań dla Wszystkich pracowników Urzędu Miasta przekazano bezpłatne bilety na Sobotni mecz z Przełomem Besko.